Darbības rezultāti pēc 2020. gada 1. ceturkšņa
30/04/2020
Autors: LEO PC

Līdz 2020. gada 1. ceturkšņa beigām ir uzsākti kopumā 19 pētījumi, kurus īsteno 27 partneri. No visiem uzsāktajiem pētījumiem 10 ir nozares pētījumi un 9 ir starpnozaru pētījumi – vairāk informācijas sadaļā PĒTĪJUMI 2019-2021.

Par š.g. 1. ceturksni partneri kopā deklarēs attiecināmās izmaksas vairāk nekā EUR 0,6 milj. apmērā.


2020. gada februārī ir uzsākts jauns pētījums Nr. 1.11 “Mērogojama kompleksa vairāku avotu barošanas risinājuma izstrāde mobilai video novērošanai”, ko īsteno STROPS Technologies SIA.

Pētījuma mērķis ir izstrādāt mērogojama kompleksa vairāku avotu barošanas risinājumu mobilai video novērošanai, kas sevī iekļauj modulāru barošanas avotu izmantošanu mērogojamības sasniegšanā, barošanas avotu vienmērīgu nolietošanos, to lādēšanai izmantojot gan klasisko tīkla spriegumu, gan alternatīvos enerģijas avotus (saule, gaiss). Papildus paredzēts pētīt algoritmu, ar kura palīdzību iespējams savlaicīgi paredzēt konkrēto bateriju moduļu bojājumus un nolietojumu.


2020. gada martā ir uzsākts jauns pētījums Nr. 2.9 “Bezvadu monitoringa risinājums barības tvertenes atlikuma un gaisa kvalitātes novērtējumam vistu kūtīs”, ko īsteno SAF Tehnika AS sadarbībā ar Balticovo AS.

Pētījuma mērķi:

  • izveidot bezvadu monitoringa sistēmu graudu tilpumam barības tornī, kas realizēta ar ultraskaņas attāluma sensoriem, novērtēt tās precizitāti;
  • izstrādāt bezvadu gaisa kvalitātes monitoringa sistēmu, kas var darboties paaugstinātā amonjaka koncentrācijā, un, izmantojot iegūtos datus, uzlabot vistu labturības rādītājus.

Tāpat 2020. gada 31. martā ir veiksmīgi pabeigts pētījums Nr. 2.4 “GEFEST-1 (PVS-SH)”, ko īstenoja PVStream SIA sadarbībā ar Think Mobile SIA.

Galvenais pētījuma mērķis bija izpētīt un radīt inovatīvu produktu – matemātiskās simulācijas platformu (viedo tehnoloģiju – programmatūru), kura ļaus automātiski un ļoti precīzi noprognozēt un noteikt potenciālu saules enerģijas paneļiem (t.sk., efektivitāti – gan enerģētisko, gan ekonomisko) jebkurā ģeogrāfiskā lokācijā un dot cilvēcei rīku, kas dos iespēju ātri un automātiski izvērtēt potenciālu un saņemt objektīvu piedāvājumu, lai pārslēgtos uz atjaunojamiem energoresursiem.

Jaunumi
Dalīties
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/