Darbības rezultāti pēc 2019. gada 3. ceturkšņa
31/10/2019
Autors: LEO PC

Līdz 2019. gada 3. ceturkšņa beigām ir uzsākti kopumā 16 pētījumi, kurus īsteno 21 partneris. No visiem uzsāktajiem pētījumiem 9 ir nozares pētījumi un 7 ir starpnozaru pētījumi – vairāk informācijas sadaļā PĒTĪJUMI 2019-2021.

Par š.g. 3. ceturksni partneri kopā deklarēs attiecināmās izmaksas EUR 0,46 milj. apmērā.

Tāpat 2019. gada 30. septembrī ir veiksmīgi pabeigts pētījums Nr. 2.2 “Conelum EloVIEW”, ko īstenoja Conelum SIA sadarbībā ar Apply SIA.

Pētījuma mērķis bija izpētīt un izstrādāt plaša redzeslauka opto-elektronisko modulāro sistēmu (EloVIEW), kas ļaus jebkurai ražošanai pilnīgi automātiski izanalizēt, saskaitīt un radīt priekšstatu par mikrobioloģisko piesārņojumu, izmantojot Conelum topošo inovatīvo mikrobioloģijas diagnostikas sistēmu. EloVIEW visprecīzāk var aprakstīt kā opto-elektronisko “aci” ātrai vizuālo fluorescences mikroskopijas datu vākšanai.

Šajā projektā izveidotā tehnoloģija ļauj precīzi saskaitīt dzīvo šūnu skaitu paraugā mazāk nekā stundas laikā, tādējādi potenciāli ļoti būtiski samazinot komersantu produktu pārbaudes laiku, pagarinot pārtikas produktu realizācijas termiņu u.tml.

Jaunumi
Dalīties
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/