LETERA biedru kopsapulce – industrija atgādina: nebūs zināšanu, nebūs augstas pievienotās vērtības ražošanas
03/04/2019
Autors: LEO PC

2019. gada 27. martā LU Cietvielu fizikas institūtā norisinājās ikgadējā LETERA biedru kopsapulce, kurā tika sniegts pārskats par asociācijas darbību 2018. gadā un apspriestas šī brīža nozares aktualitātes.

Sapulcē tika atzīmēts, ka LETERA biedru uzņēmumu apgrozījums turpina pārsniegt miljardu eiro gadā un elektronisko un optisko iekārtu ražošana vēl aizvien ir visstraujāk augošā apstrādes rūpniecības nozare Latvijā, 2018.gadā apsteidzot apstrādes rūpniecības vidējos izlaides apjomus par vairāk nekā 10%.

LETERA biedru kopsapulcē piedalījās ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, kurš iepazīstināja ar Ekonomikas ministrijas prioritātēm, kā galvenās norādot atbalstu augstas pievienotās vērtības produktu izstrādei, uzņēmumu konkurētspējas un eksporta veicināšanai.

Viesiem bija unikāla iespēja iepazīties ar Cietvielu fizikas institūta laboratorijām, kā arī pārstāvji no Cietvielu fizikas institūta, Elektronikas un datorzinātņu institūta, Ventspils Augstskolas, Rīgas Tehniskās universitātes, LEITC, Lightspace Technologies, SILMOR, SAF Tehnika, Baltic3D.eu, Robotic Solutions un Erica Synths prezentēja savas šī gada aktualitātes un sasniegumus.

Avots: LETERA

12 FOTO

Foto: Edvards Vārdaunis

Jaunumi
Dalīties
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/