Iespēja apmeklēt info dienu par uzņēmēju un zinātnieku iespējām biorūpniecībā
08/04/2019
Autors: LEO PC

15. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) notiks info diena „Uzņēmēju un zinātnieku iespējas Biorūpniecības kopuzņēmuma 2019. gada projektu uzsaukumā” (Bio-based Industries Joint Undertaking opportunities: The 2019 call for proposals), kas būs organizēts saistībā ar biorūpniecības un zinātnes sadarbības iespējām Biorūpniecības kopuzņēmumu (BBI JU).

Info dienas pirmajā daļā BBI JU pārstāvis informēs par BBI JU piedāvātajām iespējām piedalīties 2019. gada uzsaukumos, kā arī par to, kā sagatavot projekta pieteikumu. Info dienas otrajā daļā prezentēs veiksmes un pieredzes piemēru no uzņēmēju puses: SWEETWOODS, kas ir Igaunijas BBI JU lielākais projekts, kā arī runās par uzņēmēju un akadēmiskā sektora sadarbību un Latvijas bioekonomikas stratēģiju. Info dienas laikā dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus BBI JU pārstāvim un Latvijas ekspertiem un klātienē iepazīties ar potenciāliem BBI JU 2019. gada uzsaukuma dalībniekiem.

BBI JU info dienas programmā piedalīsies arī VIAA pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta koordinators Jānis Ancāns, kas prezentēs pārskatu par Apvārsnis 2020 iespējām bioekonomikā.

Norises laiks: 2019. gada 15. aprīlī no 10.00 līdz 14.00

Norises vieta: VIAA telpās Rīgā, Meierovica bulvārī 16,  5. stāvā

Vairāk informācijas un reģistrēšanās pasākumam: http://viaa.gov.lv/

Avots: Valsts izglītības attīstības aģentūra

Jaunumi
Dalīties
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/