EN
Pētījums Nr. 1.5 “Jauna ģitāras efektu pedāļu sērijas izstrāde, kuras darbība balstīta uz inovatīva, skaitļošanas ziņā efektīva apliecējas un nots augstuma noteikšanas algoritma darbību”

Pētījuma nosaukums: Jauna ģitāras efektu pedāļu sērijas izstrāde, kuras darbība balstīta uz inovatīva, skaitļošanas ziņā efektīva apliecējas un nots augstuma noteikšanas algoritma darbību

Pētījuma īstenotājs: GAMECHANGER AUDIO SIA

Pētījuma mērķis: 

Pētījuma mērķis ir izstrādāt jaunu SIA Gamechanger Audio ģitāras efektu pedāļu sēriju, kuras darbība balstīta uz inovatīva, skaitļošanas ziņā efektīva apliecējas un nots augstuma noteikšanas algoritma (envelope follower, pitch detection) darbību.

Izstrādātie ģitāras efektu pedāļi ģitāras spēlētājam nodrošinās līdz šim nebijušu iespēju kontrolēt efekta parametrus (skaļums, tonis, laiks u.c. speciālās funkcijas) tieši atkarībā no ģitāras signāla dinamikas un harmoniskā sastāva – apliecējas, nots augstuma (envelope, pitch). Tādā veidā ģitārists varēs kontrolēt izvēlētā parametra vērtību ar to, cik skaļi vai cik augstu noti spēlē.

Pētījuma ietvaros tiks izstrādāts, verificēts un uzlabots skaitļošanas ziņā efektīvs apliecējas un nots augstuma noteikšanas algoritms, izstrādāts elektroniskās iekārtas platformas prototips, kas ļaus veikt darbu izstrādātajam algoritmam, kā arī izstrādāti trīs ģitāras efekti, kas pieņem vadības signālus, ko rada izstrādātais algoritms.

Paredzams, ka projekta rezultātā uzņēmums tirgū ieviesīs trīs jaunus ģitāras efektu pedāļus, tādējādi papildinot uzņēmuma esošo sortimentu.

Projekti
Dalīties
Saistītie pētījumi
/